073-7840737

השירותים שלנו- ש.ל פתרונות חירום מתקדמים

אנו בחברת ש.ל פתרונות חירום שמים לנו למטרה לאגד את אנשי הצוות הטובים בארץ ולספק ללקוחותינו שירותים מקצועיים, יעילים ומהירים תוך שמירה על איכות שירות גבוהה, אמצעים משוכללים, ציוד המגיע ממיטב החברות בעולם, ומענה כוללני על כל הצרכים.

 

כיבוי אש

במסגרת שירותי כיבוי האש שלנו אנו מציעים ללקוחותינו הדרכות על כיבוי אש בסיסי הכוללות את הנהלים והתפקוד הנכון במצבי אש, הדרכות מתקדמות בכיבוי אש למצבים קיצוניים, תכנון מערכי כיבוי אש בשלל סוגי חללים, והעברת ממוני בטיחות האש מטעמכם את ההסמכות וההכשרות הנדרשות. בנוסף, אנו מספקים לכם את כל ציוד כיבוי האש לו אתם זקוקים בבית העסק או המוסד שלכם.

 

צוותי חירום לחומרים מסוכנים

אנו מעבירים לכל לקוחותינו את כל המידע הנחוץ בהתמודדות עם חומרים מסוכנים הכולל הדרכות בנושא החומרים הללו, בחירת אחראי רעלים מטעמכם והכשרתו באופן יסודי בכפוף לכל דרישות המשרד להגנת הסביבה, מתן ייעוץ וליווי בכל הנוגע לשיטות נכונות לאחסון, העברה וטיפול של חומרים מסוכנים, וכמובן מספקים לכם את כל הציוד לו תזדקקו לטיפול בחומרים מסוכנים.

 

אבטחת אירועים

שירות נוסף אותו אנו מציעים לכם בחברת ש.ל פתרונות חירום הוא שירות אבטחת אירועים. אנו מלווים אישים חשובים כבר שנים רבות וצברנו ניסיון והתמחות בליווי, אבטחה ומתן פתרונות רפואיים. הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות כל אירוע בו נדרשת אבטחה רפואית, לסייע לכם באירוע, בין אם פרטי או רב משתתפים, ולהציע לכם את שירותי המרפאה הניידת שלנו, טיפול באירועים רבי נפגעים, אמבולנסים זמינים וצוות רפואי הכולל חובשים, רופאים, פרמדיקים ואחיות. בנוסף, אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה ומתמחים בהתמודדות עם מצבים רגישים.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם ליווי, אבטחה והדרכה בכל אחד מהנושאים!

אנא השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

073-7840737

Subscribe!